Cilice kolcza zbrojona z koziej skóry

#00181

Nowy produkt

Absolutnie unikalna cilce będąca połączeniem koziej skóry oraz bransoletki kolczej.

Więcej szczegółów

749,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Cilice.pl proponuje produkt dla najbardziej wymagających klientów. Wykonana z kilkuset kolczych kółek (takich samych jakie stosuje się przy produkcji kolczug) z zanitowaną szorstkim kozim włosiem.

Dostępne informacje wskazują, że pierwsze cilice wykonywane był z kawałka niewyprawianej koziej skóry z sierścią. Kozia sierść charakteryzuje się dużą sztywnością i twardością co z kolei powoduje, że noszenie takiej cilice na gołej skórze stwarza znaczący dyskomfort. Nasza cilice przynosi kilka ulepszeń względem pierwowzoru. Przede wszystkim, na spodniej stronie skóry umieszczona została opaska z kółek kolczych która znacząco poprawia odporność na rozciąganie co czyni cilice niemal niemożliwą do zniszczenia czy zerwania. Ponadto za bezpieczne przytroczenie paska do skóry odpowiadają solidne stalowe nity.

Cilice taka nadaje się do noszenia na całym ciele, obwód cilice regulowany jest za pomocą dziurkowanego paska. W razie potrzeby umożliwiamy wydłużenie zastosowanego paska w zależności od preferencji osoby noszącej.

UWAGA!

Ze względu na swój naturalny charakter kolor włosia może się znacząco różnić w zależności od umaszczenia zwierzęcia z którego pochodzi skóra. Obecne czarne włosie nie jest standardem jeśli chodzi o kolorystykę. Niemniej w informacja na temat dostępnych kolorów sierści będzie udostępniana na stronie produktu.

Dostępny kolor: CZARNY

Szerokość: 8 cm

długość: ok. 33 cm

Długość paska: 52 cm (istnieje możliwość dopasowania paska za za dodatkową opłatą w przypadku wydłużenia, skrócenie paska jest nieodpłatne)