• InPost Paczkomaty

  Paczkomaty InPost

  Drodzy Klienci!

  Z przyjemnością informujemy, że od dzisiaj możecie korzystać z bezpiecznej i dyskretnej formy dostarczania przesyłek czyli Paczkomatów InPost!

  Wystarczy podać nazwę Paczkomatu i numer telefonu

 • Czas realizacji zamówienia

  Szanowni Klienci!

  Przypominamy, że zgodnie z regulaminem sklepu, czas realizacji zamówienia wynosi do 30 dni kalendarzowych. Jest to spowodowane tym, że wszystkie zamówienia wykonuję samodzielnie. Dlatego towar nie jest dostępny "od ręki". Prosimy wziąć pod uwagę powyższy termin planując ewentualne zakupy w naszym sklepiku.

  Szczęść Boże!

 • Płatności online

  Płatności online

  Nasi Klienci mogą korzystać z bezpiecznych płatności internetowych. Naszym agentem rozliczeniowym jest znana i ceniona firma dotpay. Dla klientów z poza polski proponujemy skorzystać z PayPal. Zapraszamy do korzystania z płatności online. Płatności takie gwarantują szybki i sprawny transfer pieniędzy a nasi klienci mogą spać spokojnie.

 • Wkrótce produkty ze stali chirurgicznej!

  Cilice

  ze stali chirurgicznej!

  Prezentujemy pierwszy model cilice o standardowych wymiarach wykonany ze stali chirurgicznej, czyli materiału stosowanego do wyrobów medycznych a także stanowiącego surowiec dla endoprotez

Śledź nas na Facebooku

 • Bezpieczna dostawa

  Oferujemy bezpieczną, dyskretną i tanią przesyłkę na terenie całego świata

 • Pomoc

  Służymy pomocą i doradztwem w sprawie wyboru oferowanych produktów a także ich stosowania

 • Płatności

  Akceptujemy płatności przelewem internetowym oraz kartą kredytową

Na własnej drodze 

Tworzeniem dewocjonaliów służących do umartwiania cielesnego zajmuję się od dawna. Kiedyś wyrabiałem je na użytek własny. Z czasem jednak zaczęły do mnie docierać prośby o odstąpienie tej czy tamtej włosiennicy. I tak właśnie powstał ten sklepik. Wszystko co w nim znajdziecie wytwarzam własnoręcznie w swoim warsztacie. Jak widzicie, ceny towarów nie są wygórowane w przeciwieństwie do innych miejsc oferujących rzekomo "wykonywane przez włoskie zakonnice" włosiennice i żądających za nie nieprzyzwoicie wysokich pieniędzy. Prezentowane towary są zupełnie świeckie i wyjątkowe. Dlatego produkcja oraz rozpowszechnianie dewocjnaliów niesie mi nadzwyczajną radość.

Szczęść Boże!